Aktuality

Otevření sezóny 2022

Milí přátelé,

jsme moc rádi, že jsme právě den po svátku svatého Medarda mohli společně s Otevřenou ulicí zahájit novou pivní sezónu a opět po roce Vám nabídnout našeho řádně uleželého světlého 11° Medarda, který bude v nabídce na různých akcích během celého léta. O každé akci se předem dozvíte vždy na našem facebooku.

Letos jsme pro Vás připravili novinku a rozšířili sortiment o naše domácí sirupy vyrobené z posázavských květů. A třeba přibydou i další překvapení, kdo ví 🙂

Těšíme se na Vás a přejeme Vám co nejpříjemněji strávené léto 🙂

Tereza, Tadeáš a Medard

Začátek sezóny 2021

Vážení přátelé,

doufáme, že jste uplynulý rok přečkali ve zdraví a že se po té době opět těšíte na jedno točené. Jelikož se v posledních týdnech stává epidemiologická situace čím dál tím více příznivá (a věříme, že tento trend přes léto zůstane) nejen pro venkovní točení piva, rozhodli jsme se, že do toho letos opět půjdeme!

Zhruba měsíc a půl odpočíval náš světlý ležák Medard 11° v tanku Přátelského pivovaru Malešov, kterému tímto opět maximálně děkujeme za přátelskou a profesionální spolupráci a za vysokou kvalitu piva. Teď už je Medard hotov a bylo to právě 8. června, na svátek svatého Medarda, kdy nám náš stejnojmenný ležák přivezli z pivovaru do našeho chladícího boxu. Čeká už jen na Vás!

Letos jsme však výrazně omezili nabídku lahvového piva a piva v 5l soudcích a rozhodli jsme se, že se zaměříme především na nabídku piva točeného, abychom s Vámi mohli být v osobním kontaktu, když už to epidemiologická situace dovoluje. Abychom to ale milovníkům nejen lahváčů vynahradili, připravili jsme si pro Vás na letošní sezónu překvapení. O něm a o akcích, na kterých se budete moci s námi a s naším pivem potkat, Vás budeme průběžně informovat.

Těšíme se na Vás!

Pevné zdraví a krásné léto přeje Tereza a Tadeáš.

Zakončení sezóny 2020

Letošní sezónu máme úspěšně za sebou. Všem Vám moc děkujeme za jakoukoliv podporu. Moc jsme si to s Vámi užili 🙂 a těšíme se na Vás zase příště!

Nová sezóna začíná!

Milí přátelé piva! Je nám velikým potěšením oznámit vám, že i přes veškeré komplikace způsobené letošní epidemií, jsme pro vás uvařili nové 11° pivo – Medarda. Ať už máte pivo rádi točené nebo čepované, budete ho moci poprvé ochutnat na Otevřené ulici ve středu 8. 7. 2020. Během léta se pak s naším Medardem budeme postupně objevovat i na dalších akcích, o kterých se samozřejmě včas dozvíte. Těšíme se na vás!

Zakončení sezóny

Vážení přátelé, pro letošek se s Vámi loučíme! Děkujeme všem, kteří jste nás podpořili zakoupením piva, limonády či placky, ale také vlídným slovem, radou či sdělením nám Vašeho názoru. Především bychom však chtěli poděkovat těm, kteří nám naše počátky usnadnili a pomohli nám uskutečnit náš sen – začít točit naše vlastní pivo, a to zejména všem dobrým duším z Otevřené ulice.

Během zimního období pro Vás uvaříme další várku piva, na kterou se můžete těšit zase v příští sezóně. Přejeme Vám krásný podzim a těšíme se brzy na shledanou!

Točíme limonádu

Protože je potřeba dodržovat pitný režim, zejména v parném létě, připravili jsme si pro Vás osvěžující novinku v podobě naší domácí točené limonády.

Prodáváme placky

Od 26. 6. 2019 si u našeho stánku kromě piva můžete zakupit také placky na památku. Kromě klasických se špendlíčkem máme také placky na přívěšku, které mají tu přidanou hodnotu, že jsou zároveň otvírákem na pivo 🙂